Księgowa/Księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych (raj, WNT, import usług)

  • Ewidencja – rozliczanie RMK, WDT, WNT, import usług, eksport

  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT

  • Przygotowywanie płatności

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS,NBP)

  • Prowadzenie kasy spółki i rozliczanie wydatków pracowniczych

  • Bieżąca analiza i monitorowanie zmian w przepisach podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku Księgowej (doświadczenie w pracy w spółce produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Samodzielność i inicjatywa w pełnieniu obowiązków służbowych

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rodzin, kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe)

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jak aplikować?

Wyślij email

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy na poniżej wymienionym stanowisku
prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@phillips-europe.com

W tytule maila wpisując nazwę stanowiska
na jakie aplikujecie. W CV prosimy zawrzeć formułę
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”