Pracownik Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń

  • odbieranie wyrobów z maszyny, obróbka, kontrola wyrobu gotowego

  • sortowanie i pakowanie wyprodukowanych wyrobów gotowych

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

Nasze wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność szybkiego liczenia

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • chęć rozwijania swoich umiejętności

  • motywacja do pracy

  • odpowiedzialność

  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych w tym wytłaczania lub wtryskiwania

  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (kartę OK System, Opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rodzin, imprezy kulturalno-oświatowe, pakiet opieki medycznej).

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jak aplikować?

Wyślij email

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy na poniżej wymienionym stanowisku
prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@phillips-europe.com

W tytule maila wpisując nazwę stanowiska
na jakie aplikujecie. W CV prosimy zawrzeć formułę
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”