Operator urządzeń skrawających

Twój zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja form wtryskowych

  • Przezbrajanie form wtryskowych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Obsługa podstawowych maszyn Narzędziowni (szlifierka, piłka, wiertarka, wyrzynarka, tokarka itp.)

  • Kompletowanie części do złożenia form

  • Składanie form zgodnie z zamówieniem

  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Produkcji i R&D

  • Obsługa wózka widłowego i suwnicy – mile widziane

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn i pracy na produkcji (mile widziane doświadczenie w pracy na narzędziowni, serwis form wtryskowych, ślusarstwo)

  • Umiejętność obsługi komputera/ panelu sterującego

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane

  • Znajomość obróbki szlifowaniem, frezowaniem, toczeniem, CNC

  • Znajomość technologii i konstrukcji form wtryskowych, wykrojników

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (kartę OK System, Opiekę Zdrowotną dla Pracowników i ich Rodzin, imprezy kulturalno-oświatowe).

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jak aplikować?

Wyślij email

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy na poniżej wymienionym stanowisku
prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@phillips-europe.com

W tytule maila wpisując nazwę stanowiska
na jakie aplikujecie. W CV prosimy zawrzeć formułę
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”