Inżynier Produktu

OPIS STANOWISKA:

    Kandydat/-ka na stanowisku Inżynier Produktu pracowałby/-ałaby w 5 osobowym, dynamicznie rozwijającym się zespole działu Badań i Rozwoju (R&D). Do zakresu obowiązków Inżyniera Produktu należeć będzie:

    • Kontrola i nadzór nad obowiązującymi branżowymi trendami rozwoju oraz normami technicznymi, poprzez m.in. uczestnictwo na forach branżowych, targach itd.

    • Prowadzenie projektów oszczędnościowych, prototypowych, optymalizacyjnych oraz wdrożeniowych,

    • Przygotowanie niezbędnych dokumentów (zgodnie z procedurą APQP) w celu uruchomienia nowego wyrobu,

    • Opracowywanie i nadzorowanie zmian w produktach oraz procesach,

    • Projektowanie/prototypowanie nowych wyrobów,

    • Udoskonalanie istniejących wyrobów,

    • Tworzenie, udostępnianie i nadzorowanie dokumentacji konstrukcyjno-produkcyjnej,

    • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej dla Klienta.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Elektryka, Inżyniera Produkcji lub Automatyka i Robotyka (wydział Mechaniczny lub Elektryczny Politechniki),

    • Min. 5 letnie, udokumentowane doświadczenia pracy w branży Automotive lub przetwórstwa tworzyw sztucznych na stanowisku odpowiedzialnym m.in. za prowadzenie projektów oszczędnościowych, wdrożeniowych lub prototypowych w oparciu o metody zarządzania projektami,

    • Znajomość wymagań branży Automotive (IATF, AIAG, VDA) i umiejętność stosowania ich w codziennej pracy przy opracowywania nowej i udoskonalaniu obecnej dokumentacji konstrukcyjno-technologiczno-jakościowej,

    • Biegła umiejętność posługiwania się programami do modelowania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej. Szczególnie mile widziana udokumentowana znajomość oprogramowania Inventor lub SolidWorks,

    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie B2,

    • Umiejętność pracy zespołowej z pracownikami z różnych działów,

    • Umiejętność zarządzania swoimi zadaniami i czasem pozwalającym na wykonywanie zadań zgodnie z założonym terminem,

    • Cykliczne, systematyczne raportowanie o statusie prowadzonych zadań/projektów zgodnie z przyjętą metodą,

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość języka niemieckiego

    • Zainteresowanie elektroniką i elektryką

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

    • Pakiet benefitów (opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rodzin, kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe).

    • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

    • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

    • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

    Jak aplikować?

    Wyślij email

    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy na poniżej wymienionym stanowisku
    prosimy o przesłanie CV na adres:
    praca@phillips-europe.com

    W tytule maila wpisując nazwę stanowiska
    na jakie aplikujecie. W CV prosimy zawrzeć formułę
    o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
    o treści:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji
    na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”