Asystent/ka Zarządu

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w realizacji strategii biznesowych

  • Partycypacja w operacyjnych procesach decyzyjnych

  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów dla Zarządu

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji

  • Prowadzenie terminarza spotkań Członka Zarządu

  • Organizacja i koordynacja spotkań, wizyt oraz audytów (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów i redagowanie pism

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji

  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi i instytucjami współpracującymi z firmą

  • Współpraca ze wszystkimi działami w spółce oraz podmiotami współpracującymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki prawno-administracyjne, ekonomia i pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji, dobra organizacja pracy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Duża samodzielność i zaradność

  • Elastyczność w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu

  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rodzin, kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe)

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jak aplikować?

Wyślij email

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy na poniżej wymienionym stanowisku
prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@phillips-europe.com

W tytule maila wpisując nazwę stanowiska
na jakie aplikujecie. W CV prosimy zawrzeć formułę
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”